Tepalas Tinedol nuo kojų grybelio: atsiliepimai kaina, kur galima įsigyti

Šitame atsiliepime aš jums papasakosiu apie tai, kaip aš išgydžiau pėdu grybeli naujojo kremo Tinedol dėka, kurio sudėtyje yra glicerinas, lanolinas, vaško emulsija ir vitaminai. Taip pat suteiksiu informacija apie šio tepalo naudojimo būda ir patarsiu kur galima ji nupirkti su didele nuolaida.

Pradėsiu nuo to kaip aš užsikrėčiau. Tai nutiko baseine. Prieš metus pradėjau lankyti basieiną, netoli namu. Naudojausi visomis atsargumo priemonėmis, buvau su guminėmis šlepetėmis, po baseino lankymo su kempine prausiausi duše. Bet apsisaugoti man nepavyko ir kartu su nemokamu abonementu aš gavau pėdu grybeli.

Aš užsikrėčiau grybeliu baseine

Labai gaila, kad ne iš karto aš pastebėjau pirmus ligos simptomus. Galvojau, kad odos sausumas ir pėdu skilinėjimas, tai chloruoto vandens padariniai. Pradėjau nerimauti tik po to kai nago paviršius pakeitė spalvą į pilką, prasidejo pėdu niežulys kuris buvo visa para, nepadėdavo ne venas tepalas. Artėjo vasara ir mano pėdu ir nagu išvaizda buvo siaubinga. Visa karšta geguzes mėnesi aš vaikščiojau su uždarais batais, dėl to mano liga tik progresavo — prakaitassukeldavo nežulį, odos paraudimą ir labai negražu nagu sustorėjimą. Vasaros pradžioje nuo kojų atsirado nemalonus kvapas. Į įskilusias vieteles patekdavo dulkes, tai sukeldavo nepakeldama skausmą.

Kai aš kreipiausi pas dermatologą, jis man paskyrė vaistą, kuri man turėjo padaryti vaistinėje, jis padėdavo tik naudojimo metu. Po gydymo kurso visi grybelio ligos simptomai grįždavo. Aš padariau tyrimus ir pasitikrinau, dėl diabeto ir odos ligų, bet gydytojai nieko nerado. Galvojau kad jau neišsigydysiu. Prasidėjo kosmetologų kaita, kurie sakė man kad grybelini uždegimą galima pašalinti paprastu pilingų. Deja bet ir visos šitos procedūros man nepadėjo.

Tepalas Tinedol: mano atsiliepimas, sudėtis, naudojimo būdas, naudojimo rezultatas 

Iš karto pasakysiu, kad tepalą Tinedol aš pirkau ne vaistinėje (ten jus tokio vaisto nerasit), bet internetinėje parduotuvėje, man pasiūle ji nupirkti gydytojas dermatologas, jis labai pozityviai apie ji kalbėjo ir sakė kad aš pajusiu pagerėjimą beveik po pirmo naudojimo.

Tinedol naudojimo būdas

Man iškarto po tepalo atidarymo patiko jo malonus kvapas ir  švelni minkšta tekstūra. Tepalas nepalieka riebaus spindesio ir pojūčio riebios odos. Po patepimo jau po 5 minučių galėjau būte ramiai vaikščioti.

Tinedol gamintojas ir patenkinti pirkėjai sako, kad po gydymo kurso:

 • pėdu oda labai gerai sudrėkinama, dėl to dingsta sausumas ir oda tampa tarsi pas jauna mergina;
 • parazitai, kurie sukelia grybelio atsiradimą, ne tik blokuojami, bet ir visiškai panaikinami;
 • pašalinamos visos ligos pasekmes: niežulys, paraudimas, nemalonus kvapas, deformuoti kojų nagai;
 • efektas pasilieka ilgiems mėnesiams.

Naudoti Tinedol tepalą gali bet kokios amžiaus grupės, lyties žmonės, su skirtingomis ligos atsiradimo priežastimis.

 • Kojas reikia kruopščiai išplauti ir nuvalyti, tik jūsų švariu, individualiu rankšluosčiu.
 • Patepti reikia tik pažeistas pėdų vietas ir lėtai trinti iki tol kol jis neįsiskverbs į odą.
 • Laikytis reikia tokio kurso: 1 pakelys – mėnesio pertrauka 1 pakelys pertrauka. Iki tol kol jus išsigydysite. Vidutiniškai užtenka 2 pakelių. Turint lėtine grybelinės infekcijos forma pacientui reikia kartoti kursą 3-4 kartus. Asmeniškai man užteko 1 pakelio.

Ypatingu laikimo sąlygų Tinedol tepalas neturi. Tiesiog galite ji laikyti kartu su kitais medikamentais, geriausiai tamsioje vietoje kur temperatūra bus ne aukščiau 25°C.

Aš galiu pasirašyti po kiekvienu čia parašytu žodžiu ir atsiliepimu apie Tinedol, nes pati pagerėjimą pajutau jau po 3 dienų po pirmo tepalo naudojimo. Iš pradžių praėjo paraudimas, po to dingo niežulys ir grižo mano nagu spalva. Pranyko nemalonus kvapas, greitai sugijo įskylimai, praėjo skausmas, oda įgijo sveika atspalvį.

Tikra tepalo Tinedol nuo grybelio nuotrauka

Dar man labai patiko Tinedol sudėtis, nes man jinai atrodo visai nekenksminga palyginus su kitais cheminiais ir hormoniniaistepalais iš vaistines.

 • Augalinis aliejus pagerina odos būkle ir pagreitina odos ląstelių regeneracija.
 • Lanolinas — apsaugo oda nuo bakterijų, virusu ir grybelio pateikimo.
 • Emulsinis vaškas — transformuoja aliejų į tepalą ir neduoda jam padengti oda riebiu sluoksniu.
 • Glicerinas – suteikia odai greita žaizdų regeneracija, maitina ir drėkina oda iki giliausiu sluoksniu. li>
 • Metilparabenas – galingas antiseptikas.
 • Karbomeras – stiprina visas apsauginiais funkcijas pervadintu komponentu.
 • Vitaminas E – pagerina kraujotaka, padidina odos dangalo elastingumą ir sulėtina naudojimo vietose senėjimoprocesą.

Čia ne pilnas komponentu sąrašas, bet manau kad jis ir nereikalingas ir taip mano atsiliepime labai daug paaiškinimu- ir taip viskas aišku.

Kur gėriau nupirkti Tinedol: internetinėje parduotuvėje ar vaistinėje ?

Drąsiai rekomenduoju naudoti ši tepalą. Nepamirškite apie tai, kad pirkti ši vaistą geriau oficialioje svetainėje, kad jūsų pinigai neišeitu veltui:

ČIA aš užsisakiau originalu preparatą Tinedol (oficialus tinklalapis)

Tinklalapio administracija įspėja Parazity.info: kad šita nuoroda yra patikrinta. Buvo gauti skundai nuo naudotoju, kurie  negalėjo atidaryti tinklapi ar užsisakyti preke. Jeigu jus turite tokia problema – išjunkite savo kompiuteryje AdBlock.

Be to, pas oficialu pardavėją galima gauti didelę nuolaidą ir greitai užsisakyti/nupirkti vaistą. Jie turi visus sertifikatus, kurie rodomi pirkėjui. Yra galimybe užmokėti už savo prekę keliais būdais. Pavyzdžiui, aš mokėjau tik po to kai gavau tepalą į rankas. Kaip ir sakiau ši vaistą vaistinėje nerasit. 

Visiems, kurie susidūrę su ta pačia problema kaip ir aš, linkiu greito pasveikimo. Kitiems – niekada nesužinoti kas tai — grybeline pėdu infekcija! Bukite sveiki bet kokiame amžiuje!

Version for Lithuania (Versija Lietuvoje).

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 191, в среднем: 4,76 из 5)
Загрузка...

Оставьте комментарий