Bactefort proti parazitům: recenze, účinkuje nebo je k ničemu?

Nikdo se nemůže plně ubránit infekcím: ani děti, ani dospělí. Riziko infekce se zvyšuje, pokud má rodina domácí mazlíčky (psi nebo kočky). To je situace, ve které je i moje rodina. Používali jsme kapky Bactefort (jsou také ve formě kapslí, obě formy ale vypadají, že mají stejný účinek), tak si o nich pojďme promluvit.

Máme venkovský dům, dva psy a tři kočky, děti si pořád hrají v písku. V důsledku toho se u obou dětí během preventivní prohlídky objevily červy. Těžko říct, co nebo kdo je zdrojem infekce. Ale nemoc jsme museli vyléčit u všech členů rodiny, včetně zvířat. To je pravidlo. A věřím, že správné. Jediným problém byl výběr léků. Na jedné straně je důležité, aby léky měly velkou škálu účinků, ale na druhé straně by měly mít, co nejmenší počet nežádoucích účinků. Moje děti trpí alergiemi, takže s velkou opatrností zacházím se syntetickými léky. Naše rodinná doktorka si toho byla vědoma, a tak nám doporučila, abychom se podívali na Bactefort. Jedná se o zbrusu nový lék pro boj s červy. Dala nám brožuru, ale dodala, že v lékárně se tyhle kapky/kapsle těžko shánějí a bude lepší je objednat online.

Bactefort proti parazitům

Doma jsem si o tomto léku vygoogloval informace. Ukázalo se, že Bactefort proti parazitům má mnoho protichůdných recenzí. Někteří věří, že se jde o obyčejné placebo, jiní zase (včetně lékařů) dávají nadšená doporučení. Nevěděl jsem, co s tím. Rozhodujícím faktorem v mém rozhodování byl názor naší doktorky (má za sebou přeci jen 20 let praxe), takže jsem začal hledat stránku oficiální distribuce. Na jednom z fór jsem našel odkaz. Na jejich stránkách jsem našel plno informací o léku, jeho složení, jak funguje, pokyny k léčbě.

Bactefort proti parazitům: jak funguje

Bactefort má následující účinky:

 • choleretikum,
 • diuretikum,
 • laxativum,
 • stimuluje peristaltiku střev,
 • zlepšuje trávení,
 • zvyšuje chuť k jídlu.

To vše se postará o to, že parazit, co nejrychleji opustí tělo. Zvláštní pozornost by měla být věnována toxinům, které se tvoří během životního cyklu červů. Jen si představte, že dokáže po dlouhou dobu otrávit tělo, je tedy nezbytné se jich, co nejdříve zbavit. Proto také lék čistí tělo od škodlivých látek.

Složení Bactefort

Přípravek se skládá z pěti léčivých bylin, které jsou známé svými antiparazitickými vlastnostmi:

 • Vratič účinkuje na hlísty a má cholagolový účinek, může používat na léčbu infekcí, které způsobují hlísti
 • Šalvěj také vykazuje velkou účinnost proti invazím hlístů. Kromě toho tato bylina zlepšuje chuť k jídlu,
 • Listy břízy pomáhají zbavit se malých kulatých červů. Díky diuretickému účinku pomáhají odstraňovat toxické látky produkované červy, < li>
 • Zelené listy ořechu čistí střeva od parazitů a mají projímací účinek,
 • Závor je jedním z nejsilnějších prostředků na larvy různých červů. Kromě toho obsahuje mnoho přírodních látek, které jsou nezbytné pro chronicky podvyživené tělo v důsledku invaze hlístů.

Tyto přírodní složky mají několik podobných vlastností. Všichni jsou hořké a obsahují látky, které působí na nervový systém parazita a způsobují jeho paralýzu. Výsledkem je, že hlísti opustí tělo přirozeně konečníkem. Navíc mají některé bylinky diuretický, laxativní a choleretický účinek. To vše přispívá k rychlému odstranění škodlivých látek, které červy produkují — toxiny vzniklé v procesu životně důležité činnosti červů jsou obzvláště nebezpečné.

Složení pěti bylin vám pomůže zbavit se parazitů a jejich larv, nejen ze střev, ale také z dalších orgánů. Navíc je tento lék účinný proti lamblii a dalším druhům prvoků. Tato skutečnost vyžaduje další článek a další hodnocení.

Jak tento lék správně používat?

Bactefort jsme používali ve formě kapek, jedna lahvička obsahuje 10 ml. Přípravek je v koncentrovaném množství, takže byste jej měli před použitím zředit vodou. Koncentrát má výrazně hnědě oranžovou barvu a hořkou chuť. Jak jsem již řekl na začátku, přípravek Bactefort je dostupný také v kapslích a různé formy mají různá doporučení léčby.

Jak správně používat Bactefort?

 • Berte 20 kapek přípravku se 100-150 ml pitné vody.
 • Lék by měl být podáván jednou na prázdný žaludek.

Nic složitého. Pro každého člena jsem přípravek připravil s použitím vody, která měla pokojovou teplotu. O několik dní později jsme v laboratoři absolvovali testy na červy a všechny testy byly negativní. Postupně se zlepšilo i zdraví mých dětí. Začaly mít zase větší chuť k jídlu, zlepšila se jim pleť a snížily se i symptomy alergie. Teď už mají rýmu jen zřídka. Ukázalo se, že plno případů selhání imunity je způsobeno červy a jejich toxickými látkami.

Bactefort - účinné nebo zbytečné?

Výhody Bactefortu a kde ho koupit?

Naše rodinná lékařka nám jednou za pár měsíců doporučuje brát tento lék jako prevenci před hlísty. A právě z tohoto důvodu Bactefort stále používám.

Jeho výhody jsou mi naprosto jasné:

 • lék má výjimečné přirozené složení, neobsahuje GMO, syntetická barviva, vonné látky ani jiné chemické látky, které mohou způsobit alergii.
 • dokonale vybrané složky se navzájem doplňují a usnadňují vylučování parazitů z těla v co nejkratším čase,
 • lék nemá žádné kontraindikace, s výjimkou individuální nesnášenlivosti k jednotlivým složkám, stejně tak nemá žádné vedlejší účinky,
 • Bactefort je neškodný, mohou jej užívat děti,
 • pro terapeutické nebo preventivní účely stačí pouze jedna dávka,
 • výrobek je certifikován v souladu s právními předpisy,
 • je to lék, který se může prodávat bez předpisu.

Po vyzkoušení Bactefortu jsem ho doporučila přátelům a hlavně těm, kteří mají malé děti. A nikde jsem neslyšel, že by na tomto léku bylo něco špatného. Mnoho lidi ho taky začalo používat a teď jim slouží jako lék k preventivním účelům.

Ještě bych chtěl dodat, že byste se neměli vinit za to, že vaše děti mají červy. Moje děti jsou velmi čisté. Ale stále to jsou děti. Hrají si na zemi, se zvířaty, tráví velké množství času venku. Není možné je úplně před invazí hlísty ochránit. Ani když si stále myjí ruce a dodržují všechna preventivní pravidla. Proto je nejlepším řešením dát jim Bactefort zhruba jednou za šest měsíců. Totéž platí i pro dospělé.

Bactefort je nejlepší volbou nejen pro léčbu červů, ale také pro prevenci invaze hlísty pro celou rodinu. Jednu důležitou věc byste měli vědět: ujistěte se, že si objednáváte produkt z oficiální stránky, které věří výrobci nebo distributoři.

Zde je odkaz, který jsem použil pro objednání originálního Bactefortu (oficiální stránky)
Poznámka od stránky Parazity.info: tento odkaz byl zkontrolován a schválen ke zveřejnění. Někteří uživatelé hlásí, že se na výše zmíněnou stránku nemůžou dostat nebo že na ni nejde provést objednávku. Pokud máte tento problém, deaktivujte si ve vašem prohlížeči AdBlock plugin.

Bactefort proti parazitům skutečná fotka

Cena Bactefort se může mírně lišit v důsledku speciálních nabídek na webu nebo jiných dočasných slevových nabídek. Ceny se také mohou z logistických důvodů v různých zemích lišit (lék se prodává v Rusku, na Ukrajině, v Litvě, Albánii, Řecku, na Kypru, v České republice, na Slovensku, ve Slovinsku, Lotyšsku, Maďarsku, Estonsku, Francii, Rumunsku, Portugalsku, Itálii, Chorvatsku, Německu, Rakousku, Lucembursku, Švýcarsku, Gruzii, Thajsku, Vietnamu, Indonésii, Bangladéši, na Filipínách a v dalších zemích).

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 44, в среднем: 4,61 из 5)
Загрузка...

Оставьте комментарий