Artrovex Latvijā: produkta pārbaude, pircēju viedokļi un atsauksmes, kurā aptiekā to iespējams iegādāties

Artrovex krēms ir pats jaunākais medicīniskais atklājums, ko lieto, lai atbrīvotos no hroniskām un akūtām sāpēm locītavās, saitēs, kaulos un muskuļu audos. Latvijā un citās valstīs šis bio krēms ir kļuvis ārkārtīgi populārs, jūs varat izlasīt neskaitāmus komentārus un atsauksmes par krēma iedarbības rezultātiem.

Artrovex krēms samazina sāpju sindromu šādu slimību un veselības stāvokļu gadījumā:

 • Artroze;
 • Podagra;
 • Osteohondroze;
 • Pēctraumu hroniskas sāpes.

Tas nodrošina daudzveidīgu iedarbību — palīdz samazināt pietūkumu un izšķīdināt sāls nogulsnes locītavās, samazina iekaisumu, samazina sāpes un uzlabo slimnieka kustīgumu.

Ja jūs mokāties ar gūžas vai ceļu locītavu sāpēm, ja jums ir problēmas ar muguras lejasdaļu vai augšējo mugurkaulu, ja esat pamanījis stīvumu locekļos vai locītavu deģenerācijas procesus pirkstos – kļūstiet par vienu no vairāk nekā 60 000 apmierinātajiem pacientiem, kas lieto Artrovex krēmu. Pēc tikai viena ārstēšanas kursa jūs novērosiet pozitīvas izmaiņas saistaudos un atbrīvosieties no hroniskajām sāpēm. Krēma iedarbības pozitīvais efekts būs ilgstošs — jums ir nepieciešams tikai viens iepakojums.

Kāda ir tā iedarbība? Izcili rezultāti, kas sasniedzami ar Artrovex

Krēma formula ir izveidota, izmantojot 100% organiskas un drošas sastāvdaļas: krēmu ir viegli lietot un vienkārši pasūtīt tiešsaistē. Izmēģiniet to!

Lūdzu, ņemiet vērā: oriģinālais Artrovex krēms ir nopērkams tikai oficiālā izplatītāja mājaslapā. Atcerieties, ka trešo pušu mājaslapās, tostarp Amazon vietnē ir iespējams iegādāties viltotus produktus.

Kāda ir tā iedarbība? Izcili rezultāti, kas sasniedzami ar Artrovex

Vairāki klīniskie testi Latvijā un citās valstīs, kā arī ārstu viedokļi pierāda, ka Artrovex krēmam ir 5 veidu terapeitiska iedarbība:

 1. Tas aizkavē neārstējamu locītavu slimību, piemēram, osteohondrozes un artrozes attīstību;
 2. Samazina līdz pat 87% sāpju locītavās un mugurkaulā;
 3. Stimulē ķermeņa rezerves sevis atjaunošanai;
 4. Var izmantot, lai paātrinātu dziedināšanu pēcoperācijas periodā;
 5. Paaugstina kolagēna, glikozamīna un hondroitīna veidošanos locītavās, cīpslās un saitēs (jūs par to varat izlasīt Vikipēdijā).

Klīniskajos pētījumos piedalījās vairāk nekā 800 dažāda vecuma un dzimuma dalībnieki ar dažādām diagnozēm. Šo pētījumu laikā produkts iedarbojās 94% pacientu. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā pareizi lietot krēmu pirms ārstēšanas kursa uzsākšanas. Lietošanas pamācība ir atrodama uz krēma iepakojuma, kā arī tālāk šajā rakstā.

Nepārspējama pieredze: ārsti un pacienti stāsta par Artrovex

Artrovex krēma reputāciju veido ne tikai klīniskie testi, bet arī pozitīvie medicīniskie pārskati un viedokļi, pacientu komentāri forumos par viņu personīgo pieredzi un apmierināto pircēju skaita pieaugums. Šis bio krēms parādījās pārdošanā Latvijā un citās valstīs salīdzinoši nesen, bet jau ir tik daudz cilvēku, kas ir izjutuši pozitīvus rezultātus un iesaka to saviem draugiem, ģimenes locekļiem un kolēģiem.

Džeims Vilsons (James Wilson), loģistikas vadītājs, 57 gadi

Es mokos ar osteohondrozi jau apmēram 20 gadus. Periodi ar trulām sāpēm beidzas ar akūtām sāpēm. Esmu izmēģinājis fizioterapiju, injekcijas, masāžas pie hiropraktikas speciālista, taču nekas nelīdzēja. Es esmu tik laimīgs, ka nejauši uzgāju diskusiju par Artrovex krēmu internetā, izlasīju par krēma sastāvdaļām Vikipēdijā un nolēmu to pasūtīt. Tas nav nopērkams aptiekās, bet es atradu krēma oficiālo mājaslapu. Teikšu atklāti – es negaidīju īpaši daudz no šī krēma, bet es biju patiešām pārsteigts, cik ātri un efektīvi šim krēmam izdevās mazināt manas sāpes un uzlabot manu kustīgumu. Divu mēnešu laikā es atsāku spēlēt tenisu un turpinu to darīt arī tagad. Mans ārsts teica, ka mana slimība man joprojām ir, taču vai nav vienalga. Es varu kustēties, skriet un darīt visu, ko vien gribu bez sāpēm.

Džeikobs M. Hantingtons (Jacobs M. Huntington) – Medicīnas doktors Eiropas veselības centrā

Locītavu sāpes, stīvums un diskomforts kustību laikā parādās vairāk nekā 84% cilvēku, kas vecāki par 65 gadiem. Es testēju daudz inovatīvu produktu, taču Artrovex krēms pārsniedza visas manas cerības. Esmu pārliecināts, ka šis krēms kļūs arvien populārāks, pateicoties tā sastāvdaļām un vienkāršajai lietošanai, kas palīdz uzlabot saistaudu stāvokli pat pašos bezcerīgākajos gadījumos. Lielākā daļa pacientu mūsu klīnikā uzskata, ka ārstēšana ar Artrovex ir efektīvāka par citu krēmu lietošanu kopā ar injekcijām. Es iesaku to profesionālai lietošanai, kā arī lietošanai mājas apstākļos.

Negatīvi komentāri un atsauksmes par Artrovex krēmu: kāpēc tas varētu neiedarboties

Negatīvi komentāri un atsauksmes par Artrovex krēmu: kāpēc tas varētu neiedarboties

Vadošie rehabilitācijas centri Latvijā rekomendējamo līdzekļu sarakstā ir iekļāvuši Artrovex krēmu. Neskatoties uz to, atsevišķi lietotāji atstāj anonīmas atsauksmes un apgalvo, ka viņiem ir bijusi negatīva pieredze ar šo produktu. Zemāk ir apkopoti trīs visbiežāk sastopamie iemesli, kāpēc šis krēms varētu neiedarboties:

 1. Artrovex formula nevar pilnībā izārstēt saistaudu slimības, kuras tiek uzskatītas par hroniskām vai neārstējamām, piemēram, osteohondrozi vai artrītu. Tas nozīmē, ka šis krēms jums sniegs sāpju samazināšanu, pretiekaisuma iedarbību un uzlabos jūsu kustīgumu, un slimības attīstība apstāsies. Tomēr slimības diagnoze jūsu medicīniskajā kartē paliks nemainīga.
 2. Negatīvas atsauksmes par šo produktu parādās, jo atsevišķi pacienti nezina, kā pareizi lietot doto krēmu.
 3. 3. Vīlušies pircēji stāsta par savu negatīvo pieredzi ar Artrovex, taču viņiem nav ne jausmas, ka viņi ir nopirkuši viltotu produktu.

Lai jūs būtu 100% pārliecināti, ka iegādājaties oriģinālo Artrovex krēmu – pērciet to tikai no oficiālajiem izplatītājiem. Viņi turklāt jums sniegs bezmaksas konsultāciju un paskaidros, kā pareizi lietot doto produktu, lai iegūtu vislabākos rezultātus. Šo krēmu uz doto brīdi nav iespējams iegādāties aptiekā.

Kā lietot Artrovex krēmu? Veselības aprūpes speciālistu ieteikumi

Lai uzzinātu, kā lietot Artrovex krēmu, izlasiet lietošanas pamācību uz iepakojuma, aprakstu oficiālajā mājaslapā vai lasiet zemāk.

Kā pareizi lietot šo bio krēmu?

 1. Produktu ieteicams lietot uz tīras un sausas ādas.
 2. Paņemiet mazliet krēma (zirņa lielumu) katrai locītavai vai plaukstas lieluma laukumam.
 3. Uzmanīgi to uzklājiet un maigi iemasējiet ādā, līdz krēms uzsūcas.
 4. Ja mazliet krēma ir palicis uz ādas, atstājiet to apmēram pusstundu un pēc tam noslaukiet ar dvieli.

Artrovex aktīvās sastāvdaļas un to iedarbība

Artrovex aktīvās sastāvdaļas un to iedarbība

Informācija par katru Artrovex krēma aktīvo sastāvdaļu ir atrodama Vikipēdijā un citos resursos. Pilnīga formula ar precīzu dozēšanu, proporcijām un papildu sastāvdaļām ir patentēta Latvijā un citās valstīs, un tā tiek glabāta noslēpumā. Visas krēma sastāvdaļas ir sertificētas, hipoalerģiskas un drošas cilvēkiem jebkurā vecumā.

Artrovex krēma sastāvā ir sekojošas sastāvdaļas:

 • Bioaktīvs šķidrums no haizivs aknu eļļas – pastiprina metabolismu saistaudos, samazina iekaisumu, mazina sāpes.
 • Tauksaknes lapu ekstrakts – pastiprina pašatjaunošanās īpašības, uzlabo locītavu kustīgumu un amortizāciju, kā arī izšķīdina uzkrātās sāls nogulsnes locītavās.
 • HondroMAX matrica, kas bagātināta ar glikozamīnu un hondroitīnu — veicina kolagēna un hialuronskābes ražošanu, dziedē mikrotraumas un paātrina skrimšļu atjaunošanos.
 • Propolisa ekstrakts – pazīstams ar savām ārstniecības un pretsāpju īpašībām.

Artrovex: kontrindikācijas, blakusparādības un mijiedarbība ar citām zālēm un pārtikas piedevām

Klīniskajos pētījumos, kuros piedalījās vairāk nekā 1500 dalībnieku, tika novērota ļoti neliela blakusparādību iespēja (0,5%), kas ietvēra lokālu diskomfortu un niezi. Nozīmīgas blakusparādības netika konstatētas.

Produktam ir sekojošas kontrindikācijas:

 • Alerģija pret kādu no krēma sastāvdaļām;
 • Kombinācija ar citiem pretsāpju līdzekļiem un pretiekaisuma līdzekļiem lokālai lietošanai (jābūt vismaz 12 stundu pārtraukumam pēc to lietošanas);
 • Lietošana uz bojātas ādas.

Pēc lietošanas jūs, iespējams, sajutīsiet siltu un kņudinošu sajūtu, kas ilgs aptuveni 15 minūtes. Daži klienti šo krēma iezīmi sauc par trūkumu, taču tā ir pilnīgi normāla parādība un notiek, pateicoties tam, ka krēma aktīvās vielas iekļūst dziļāk ādā.

Kur iespējams iegādāties oriģinālo Artrovex krēmu? Oficiālie pārdevēji

Kur iespējams iegādāties oriģinālo Artrovex krēmu? Oficiālie pārdevēji

Lūdzu, atcerieties, ka jūs varat iegādāties Artrovex krēmu Latvijā un citās valstīs

oficiālajā izplatītāju mājaslapā.

Patreiz jūs nevarat šo krēmu iegādāties aptiekās vai Amazon vietnē. Ziņojiet mums, ja atrodat šādus piedāvājumus, jo tie ir viltojumi. Produkta ražotājs garantē oriģinālu produkta kvalitāti un Artrovex efektīvo formulu, ja produkts tiek pirkts tikai no oficiālajiem izplatītājiem. Viņi rūpējas par pircēju veselību un dara visu iespējamo, lai nodrošinātu pašas augstākās kvalitātes ārstniecības līdzekli.

Kā pasūtīt?

 • Prasītajos laukos norādiet savu vārdu un kontakttālruņa numuru. Lūdzu, atcerieties: jums nevajadzēs veikt maksājumu tagad. Jums būs jāmaksā tikai pēc produkta saņemšanas.
 • Uzņēmuma pārstāvji jums pēc laika zvanīs, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, palīdzētu pareizi veikt pasūtījumu un sniegtu bezmaksas konsultāciju par Artrovex krēma lietošanu.
 • Saņemiet produktu un samaksājiet.
УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 50, в среднем: 4,80 из 5)
Загрузка...

Оставьте комментарий